Kérjük a bábolnai társaságokat, vállalkozókat és lakosokat segítsék a XX. Kukorica Fesztivál sikeres lebonyolítását!

Felhívás

Szeptember 5-től – 8-ig szervezi a Bábolna Nemzeti Ménesbirtok a Bábolnai Gazdanapokat és ehhez kapcsolódik a XX. Kukorica Fesztiválunk szeptember 5-től – 9-ig.

A Kukorica Fesztivál 5 napos programját a www.babolna.hu oldalon megismerheti, olvashatja.

Kérjük a bábolnai társaságokat, vállalkozókat és lakosokat segítsék jubileumi rendezvényünk, a XX. Kukorica Fesztivál sikeres lebonyolítását!

Pénzbeni támogatásaikat a „Bábolnáért Közhasznú Közalapítvány 63200023-11028914 számlaszámára vagy Bábolna Város Önkormányzata 11740016-15385482 számú számlájára tudják utalni.

Amennyiben tombolaajándékot kíván nyújtani, úgy kérjük szíveskedjen jelezni a Bábolnai Közös Önkormányzati Hivatal 568-006-os telefonszámán azt.

Várjuk Önöket és barátaikat, a XX. Kukorica Fesztiválra!

Bábolna Város Önkormányzata

2018. augusztus 31. | péntek